Návrhy na zrušenie tém

Všetko ohľadom diskusného fóra.

Návrhy na zrušenie tém

Poslaťod Majky » 05.Mar.2009, 10:43

Ak by ste vo fóre našli tému, o ktorej si myslíte, že je neaktuálna a mala by sa uzamknúť (presunúť na smetisko alebo celkom vymazať), napíšte to do tejto témy ;) .
Buďme soľou a svetlom pre tento svet!
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Re: Návrhy na zrušenie tém

Poslaťod oMatus » 12.Mar.2009, 19:02

Ja by som na smetisko posielal všetky témy, ktoré "stoja" dlhšie ako pol roka bez pohybu. Keď za pol roka nebol nikto, kto by o tému zavadil, je asi dosť veľký predpoklad, že téma je už nezaujímavá a bude stáť ďalej. Tým by sa neznepriehľadňoval priestor pre iné témy. Je pravda, že niekto si nejakú tému všimne aj po dlhom čase, ale keď vidí, že s ňou nikto dva roky nehýbal, mávne rukou a povie si - "to už je stará téma" a nenapíše nič. Česť výnimkám.
Hľadaj pokoj a usiluj sa oň. Ž 34.15
Obrázok užívateľa
oMatus
začiatočník 1.level
začiatočník 1.level

Poslaťod Miriam » 12.Mar.2009, 19:41

Práve dnes som svedectvom aj dôkazom toho, že niektoré témy oslovia človeka aj po.... rokoch (....=x :D) a vyprovokujú ku reakcii...takže nie celkom súhlasím so Samkom, hoci možno len s dĺžkou toho odstupu (len to potom bude individuálne hm) :no1:
Obrázok užívateľa
Miriam
nováčik 5.level
nováčik 5.level

Poslaťod Batmanik » 16.Mar.2009, 16:44

Súhlasím s Miriam... Ja som sa tu dostal po dvoch rokoch,takže pre mňa sú všetky nové... ale aj Samuel má pravdu... ale dal by som to zrušiť po roku ...prípadne by sa mohli ľudia vyjadriť,že ja čas tú tému už zrušiť :sv: :pyr:
Obrázok užívateľa
Batmanik
začiatočník 3.level
začiatočník 3.level

Poslaťod oMatus » 16.Mar.2009, 20:31

Skúsenosť mi hovorí, že keď budeme chcieť, aby sa dakto vyjadril o zrušenie dajakej témy, to sa načakáme. Skôr by som sa priklonil k spomínanému variantu - po uplynutí určitého časového intervalu nečinnosti témy sa téma vymaže.
Hľadaj pokoj a usiluj sa oň. Ž 34.15
Obrázok užívateľa
oMatus
začiatočník 1.level
začiatočník 1.level

Poslaťod Dusan2311 » 03.Sep.2010, 13:12

oMatus píše:...
Skôr by som sa priklonil k spomínanému variantu - po uplynutí určitého časového intervalu nečinnosti témy sa téma vymaže.

Myslím, že s kapacitou fóra nie je problém (existujú omnoho väčšie fóra), skôr s prehľadnosťou, preto navrhujem témy nemazať, len ich presunúť (automaticky) do koša - tzn. proste ich odstaviť na "vedľajšiu koľaj", keby sa k nim chcel niekto vrátiť. Časom by však povstala potreba i tieto témy nejak "separovať", aby v nich bol nejaký prehľad. :cool:
dch
Obrázok užívateľa
Dusan2311
pracant 5.level
pracant 5.level

Poslaťod milancssr » 05.Okt.2010, 12:54

Nooo, mne sa najviac páči návrh Dušana. Nech sa neaktívne témy nerušia (lebo niekedy sa k tomu človek chce vrátiť aj keď nič nové nedopíše), ale nech sa presunú do Archívu. Keď tam však pribudne nový príspevok, mohli by sa vrátiť medzi Aktívne témy.
Obrázok užívateľa
milancssr
makač 5.level
makač 5.level

Poslaťod Batmanik » 28.Feb.2011, 17:30

Aj mne sa páči tento nápad... :ok a mohli by sa hodiť nie do koša ... , ale do kolonky preležané témy, alebo témy po záruke, alebo jednoducho neaktívne témy... :ok
Obrázok užívateľa
Batmanik
začiatočník 3.level
začiatočník 3.level

Späť na pre diskusné fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť