Čo by ste chceli nové v časti ADRESÁR?

Všetko ohľadom adresára.

Čo by ste chceli nové v časti ADRESÁR?

Poslaťod Majky » 06.Feb.2008, 17:35

Táto otázka platí hlavne pre registrovaných, lebo tí majú prístup do adresára. Takže posielajte nápady, postrehy, návrhy...
Buďme soľou a svetlom pre tento svet!
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Re: Čo by ste chceli nové v časti ADRESÁR?

Poslaťod ondrejj17 » 25.Júl.2009, 22:53

Čau Majky.
Neviem, či by to malo patriť tu, ale tak mi napadlo, či by nebolo dobré dať tam aj niečo také, že všetky adresáre z oáz a iných oázových letných akcií a pri každom človeku by si si mohol dať aj jeho "aktivitu" čo sa letných oáz týka. Asi sa vyjadrujem zložito. Proste, či by bolo možné zrobiť ďalšie tlačitko, ktoré by mi vypísalo zoznam oáz (+ rok), na ktorých som bol. Ja mám asi tak do 10 adresárov, tak by som prispel aspoň touto čiastkou. Čo ty na to? oj
Obrázok užívateľa
ondrejj17
makač
makač

Poslaťod Majky » 13.Aug.2009, 14:37

Áno áno....niečo také mám už rozpracované. Každý oázista (registrovaný) má svoju osobnú kartu, kde sa píše na akých oázach bol, kde slúžil....v akej diakonii je a iné podrobnosti. Len neviem, či to dokončím. Mám pocit, že o to nie je záujem.
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Poslaťod ondrejj17 » 18.Aug.2009, 19:12

No tak to je super :) Si klasik ;) No tak teraz sú prázdniny, tak zato chodí pomenej ľudí. Ale si myslím, že tento nápad je dobrá vec, konečne to bude mať kus systém v tom celom. A čo sa tých diakonií týka, tak to vidím ako super nápad, lebo ak niekto bude potrebovať na OM napr. kuchárku, tak bude vedieť, koho môže osloviť, aby nechodili stále tie/tí istí, ktorí sú potom niekedy na roztrhanie, ale aby mali aj iní príležitosť slúžiť. A takto sa v tom zdokonaľovať :) Ja mám spísané kuchárky, hudobníkov a hospodárov. A tak priebežne dopĺňam. Pošlem ti? oj
Obrázok užívateľa
ondrejj17
makač
makač

Poslaťod mmarek26 » 24.Aug.2009, 00:22

vyborne, som za - isto by sa to hodilo. Zhanal som hudobnika na CZ oazu pred mesiacom. Tiez ej dobre vediet kdo, kde, akobol, pripadne kus nejake struktury, alebo prehlady ... ale zase aby nam to fungovalo napr aj mimo net, napr. na NTB kdekolvek, ci na PDA, mobile atd - to neviem ako urobit. Napr to nasypat do Excelu. Trosku pozor na osobne udaje, jejich ochranu atd. To uz je kvantum ludi, rozne urovne, rozna haklivost jednotlivych ludi, rozne roky (ine to bolo 1990, 2001, 2009)
Obrázok užívateľa
mmarek26
začiatočník
začiatočník

Poslaťod ondrejj17 » 24.Aug.2009, 01:36

MMAREK23:
- A na čo to chceš aj mimo net? No šak keď budeš potrebovať, tak si toľko zájdeš na 10-15 minút na net, či nie? Ja, čo mám ten svoj minizoznam slúžiacich, tak mám len meno a priezvisko. (Síce to asi zato, že osobné údaje mám v inom zozname) A ak by to bolo len na našej stránke v časti pre registrovaných, tak nevidím žiaden problém s osobnými údajmi. Sme tu len svoji 8-)
- A ako si myslel to "rôzne veky"? Ja som mal na mysli skôr len našu grécku oázu - mládež. Riešiť niečo na celoslovenskej úrovni sa mi zdá momentálne zbytočne komplikované a aj tak sa nepoznáme, tak neviem, či ak by si mal meno a diakoniu (trebárs hudobnú) niekoho z rodiniek, či by si len tak zavolal qvázi neznámej osobe. A či by z toho niečo bolo. oj
Obrázok užívateľa
ondrejj17
makač
makač

Poslaťod Majky » 02.Nov.2009, 10:42

- Takže na stránke sú umiestnené adresáre z oáz. Keď pošlete ďalšie, budú i ďalšie ;) .

- S Ondrejom sme zistili, že udržiavať aktuálne adresáre je nemožné, lebo to chce kopec kopec času a ľudskej snahy, čo momentálne nie je. V adresároch z oáz je už teraz kopec neaktuálnych údajov....a prerábať to všetko, naháňať ľudí, aby dali aktuálne údaje. Takže....udržiavať ako-tak aktuálne sa bude adresár na groaza.sk, ale aj to je problém, lebo veľa registrovaných sa dlho dlho neprihlási.

- Onedlho sa doplnia ku každemú užívateľovi do jeho karty údaje o absolvovaných oázach, anomovaní a moderovaní.... :o , takže sa získa prehľad o aktivite členov. Škoda len, že sa zaregistruje len tak málo absolventov oáz. Ak by ich bolo viac, oplatilo by sa naštartovať veľké projekty, ktoré mi ležia v šuflíku. A to by sa videlo.... 8-) ...to by bol nárez :)(
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Späť na pre adresár

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť