emailové notifikácie

Všetko ohľadom stránky groaza.sk.

emailové notifikácie

Poslaťod Majky » 07.Júl.2010, 16:39

Bol by záujem o upozornenia na nový inzerát / oznam / odkaz pre vás / blog...tak ako je to napr. so SS či prihlásením? Dalo by sa vybrať, ktorá rubrika vás zaujíma a po pridaní nového príspevku by vám došiel mail....
Buďme soľou a svetlom pre tento svet!
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Re: emailové notifikácie

Poslaťod Dusan2311 » 15.Júl.2010, 22:24

majky a neda sa nastavit nejak prehliadac, aby ta to upozornilo hned ( myslim pomocou tych :arrow: RSS - "Subscribe to this page"). Notifikacie, si myslim, velmi zahlcuju schranku. :dunno:
d
Obrázok užívateľa
Dusan2311
pracant 5.level
pracant 5.level

Poslaťod Majky » 12.Aug.2010, 06:58

RSS je pre všetkých, pokiaľ viem, nedá sa to oddeliť...že iba pre toho, iba pre toho. Teda by si kľudne Džypy :o mohol prečítať to, že sa Dušan práve teraz prihlásil, že práve teraz dostal SS, že práve teraz .... súkromné notifikácie by tak ostali.

Ale myslím si, že častejšie ako používaš RSS chodíš na mail. A tých príspevkov na stránke (povedzme si pravdu) až tak veľa zasa nepribúda, takže zahltenie schránky nehrozí...2-5 notifikáciií za týždeň, ale vieš, čo sa deje.
Buďme soľou a svetlom pre tento svet!
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Poslaťod milancssr » 05.Okt.2010, 23:03

Ja by som "za". Aj ohľadom fóra - keby som dostal info, že niekto pridal tému, tak by ma to skôr motivovalo k tomu, aby som tam zašiel. A možno by sa dalo nastaviť si, aké informácie chcem dostávať.
Obrázok užívateľa
milancssr
makač 5.level
makač 5.level

Späť na pre hlavnú stránku

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť