Čo by ste chceli nové na stránke?

Všetko ohľadom stránky groaza.sk.

Čo by ste chceli nové na stránke?

Poslaťod Majky » 04.Dec.2007, 19:47

Sem píšte nové veci, ktoré by ste chceli mať na stránke. Alebo čo treba vylepšiť, zmeniť... :o
Buďme soľou a svetlom pre tento svet!
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Ankety

Poslaťod Dušan » 17.Dec.2007, 23:34

Tak napríklad v časti Ankety už asi rok nič nie je. :no2:
Ja osobne rád zahlasujem v každej dobrej ankete a tiež sa rád dozviem, aký názor majú ostatní ľudia...
Dušan

Re: Čo by ste chceli nové na stránke?

Poslaťod Majky » 18.Dec.2007, 07:14

Myslel som čo treba urobiť - rubriku, podrubriku a tak.
Námet na anketu môže poslať hocikto (a neposiela).
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Poslaťod ondrejj17 » 18.Dec.2007, 14:50

Neviem Majky, ale je niekde v adresári možnosť pozrieť si bližšie info o tej-ktorej osobe? (napr. také mailové adresy) Už asi dva krát som to skúšal, ale nenašiel som. :-( Bol som aj prihlásený. Klikol na "Adresár" a hodilo mi to iba ten panel s našimi menami a fotkami. A ďalej som sa nepreklikal.
Neviem, buď som si opäť neprečítal nejaký "návod" (ak je to tak, tak sa ti Majky ospravedlňujem) alebo sa to, čo chcem, ešte len pripravuje a ty na tom makáš. Ako je to? :dunno: oj
Obrázok užívateľa
ondrejj17
makač
makač

Poslaťod Majky » 18.Dec.2007, 15:07

Ak klikne na adresár vypíše ti: Ospravedlňujeme sa, ale táto časť je určená iba pre prihlásených návštevníkov.
Ako neprihlásený návštevník môžete prezerať iba zoznam registrovaných návštevníkov a ich verejne prístupné informácie.

Biele na čiernom....

Po prihlásení uvidíš všetky podrobnosti, ktoré sú dostupné o tej-ktorej osobe. Prihlás sa a skús kliknúť na adresár...
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Poslaťod jaa » 19.Dec.2007, 21:45

ahoj... chcela by som nieco viac o laske ..... viem ze Boh nas nekonecne miluje ale j nieco o pozemskej laske , lebo momentalne to velmi potrebujem.... dakujem O:) O:) O:) O:) O:) O:) :( :?:
jaa

Recenzie

Poslaťod Dušan » 20.Dec.2007, 22:14

Majky, už dánejšie si písal vo fóre, že chceš urobiť rubriku o knihách (tak nejak). Stačilo by len v Čitárni vytvoriť časť s názvom napr. "Ja a knihy" (možno vymyslíš lepší názov :lol:). Keby chcel niekto nejakú knihu nám odporučiť, napísal by len pár riadkov: o čom je a svoj názor.

D.CH.
Dušan

Poslaťod Dusan2311 » 02.Jan.2008, 16:00

Tiež mi tam chýba niečo, čo by upozorňovalo na nové príspevky v diskusnom fóre. Iste by to zvýšilo návštevnosť tejto časti...
Obrázok užívateľa
Dusan2311
pracant 5.level
pracant 5.level

Poslaťod Majky » 06.Jan.2008, 01:15

Ak zaklikneš v danej rubrike, v ktorej chceš odpovede sledovať, odkaz Upozorniť ma e-mailom na odpovede .... nič ti neujde ;).
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Späť na pre hlavnú stránku

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť