Čo ďalšie do časti "O nás" ?

Všetko ohľadom stránky groaza.sk.

Čo ďalšie do časti "O nás" ?

Poslaťod Majky » 11.Okt.2005, 13:48

Čo by ešte malo ísť do tejto časti? Napr. V budúcnosti by sa tam mala dať mapa SVK, kde by boli zvýraznené oblasti.

A čo ešte?
Buďme soľou a svetlom pre tento svet!
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

co?

Poslaťod Miriam » 13.Okt.2005, 15:17

Ja myslim (ako jedna z takych), ze by tam mohli byt zahrnuti aj ludia, co nie su priamo v nasich velkych oblastiach (napr. v KE, kedze tam funguje rim.kat. Oaza, nas podla mna akosi nikto neeviduje ako grekov - napr. take Tressovie mladatka ;)
Takze nejako by sa hodilo mat aj takych ludi "pokrytych"... hm?
Obrázok užívateľa
Miriam
nováčik 5.level
nováčik 5.level

Poslaťod Majky » 17.Okt.2005, 17:42

Hej Miriam, s tým sa počíta. Viem, ze i v Bardejove je 1 človeč, i tu i tu...to by sa poriešilo...
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Literatúra

Poslaťod Dusan2311 » 19.Aug.2007, 22:21

No keď tak pozerám do tej rubriky :und:, chýbajú mi tam odkazy na duchovnú literatúru, ktorá sa venuje oáze. To pre prípad, keby si niekto chcel naštudovať ďalšie veci o hnutí Svetlo-Život.
Obrázok užívateľa
Dusan2311
pracant 5.level
pracant 5.level

Poslaťod Majky » 25.Aug.2007, 17:19

Ok, tak ak máš linky, tak ich pošli. Doplním ich tam.... :ok
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Link

Poslaťod Dusan2311 » 26.Aug.2007, 19:30

Poľské knihy nájdeš na predaj ľahko, napr: http://www.dkgdansk.info/sklepik.html
Horšie je to slovenskou literatúrou. Chcel som nájsť Pohľady vo svetle milosti, ale nenašiel som... :dunno:
Obrázok užívateľa
Dusan2311
pracant 5.level
pracant 5.level

Dva životy...

Poslaťod Dusan2311 » 27.Okt.2007, 22:49

Dnes som trochu hľadal na internete a našiel som stránku, na ktorej ponúkajú knihu Dva životy v jednom Svetle. :clap1: Je to na http://www.internetovypredaj.sk v časti Rozličný tovar / Soteria market / knihy.
Obrázok užívateľa
Dusan2311
pracant 5.level
pracant 5.level

Re: Čo ďalšie do časti "O nás" ?

Poslaťod ondrejj17 » 25.Júl.2009, 22:45

No ja osobne by som nedával žiadne odkazy na internetové obchody, kde sa dajú kúpiť knihy ohľadom Oázy. Veď tieto veci, si myslím, že sa dajú ľahšie a hlavne lacnejšie kúpiť napr. na Kalvárke. Skôr by som navrhol kontaktovať sa na centrum a tam sa pýtať, hlavne o. Petra. Časom sa možno podarí urobiť na Kalvárke aj niečo ako obchodík oázovej literatúry a iných predmetov, ale zatiaľ máme iné priority ;) oj
Obrázok užívateľa
ondrejj17
makač
makač

Re:

Poslaťod Dusan2311 » 26.Júl.2009, 13:54

Majky píše: V budúcnosti by sa tam mala dať mapa SVK, kde by boli zvýraznené oblasti.

Už som to niekde písal: Na to aby sme mali prehľad kde, kto je, treba mať zapísaných riadnych členov hnutia. Neuškodilo by ani vyberať ročné (symbolické) členské - to by bolo znakom záujmu a ochoty slúžiť. Neide mi o formalizmus :!: Konkrétnu službu môžu konať len konkrétny ľudia, aj keď tvoria spoločenstvo lásky, ktoré je otvorené pre všetkých...

ondrejj17 píše:Časom sa možno podarí urobiť na Kalvárke aj niečo ako obchodík oázovej literatúry a iných predmetov, ale zatiaľ máme iné priority ;) oj

Ja by som to skôr videl aj na internetový obchodík na groaze. Alebo je to blbosť? Reklamný banner+krátky formulár; a poslať 2-krát do mesiaca doporučenú zásielku s knihou - to by som si mohol zobrať na starosť aj ja... :lock:
dch
Obrázok užívateľa
Dusan2311
pracant 5.level
pracant 5.level

Poslaťod ondrejj17 » 26.Júl.2009, 23:57

No tak to nie je zlý nápad. A treba aj zaktualizovať adresár a narodeninových oslávencov. Dnes má napr. narodky Miška Firmentová a nebliká to na stránke, lebo nie je v zozname. A pritom je aktívna oázistka. Ono stačí spísať tých, ktorí boli na oázach za posledné 3 roky. A členské? Neviem, či sa to ujme? Bude problém ujednotiť, aký by mal ten poplatok byť, ako sa bude vyberať... To by som skôr nechal na jednotlivé oblasti, nech si to poriešia. V SL a PO to určite funguje, keď sa peniažky zbierajú raz za mesiac po adorke. A kto by chcel prispieť, tak na stránke je aj bankové spojenie :)))

No veď jasné, že by to bolo aj tu tá ponuka, čo všetko sa dá kúpiť na Kalvárke. Len by som to možno neposielal poštou, lebo by to ostalo na pleciach obyvateľov Kalvárky (aj keď si sa ponúkol, že by si si to vzal na starosti, lebo tie knihy by boli uskladnené asi u nás a nie v semiku. Jedine, žeby si začal ku nám chodiť častejšie :)), ale po ľuďoch, veď každý týždeň ide do každej oblasti niekto domov ;) Ale o tom musia aj iní okrem nás pokecať.

A ináč, v PO plánujem koncom augusta alebo začiatkom septembra veľké stretko, kde sa rozdelia jednotlivé služby, skupinky, zodpovednosť, malo by sa tam hovoriť aj o tom, čo a ako ďalej, budem čakať aj vaše postrehy, názory a vylepšenia. Tak sa teším, lebo ty ich budeš mať asi dosť :) Aspoň jeden človiečik :)) oj
Obrázok užívateľa
ondrejj17
makač
makač

Poslaťod Majky » 02.Nov.2009, 10:56

Takže...

Do tejto časti by mali pribudnúť podrobné informácie o centre oázy v PL i o tom na SVK - Kalvária. Potrebujem však človeka, ktorý by tieto texty napísal :cry: . Nič svetaborného....holí text. O fotky a iné veci sa postarám ja.

Taktiež sa na stránku umiestia odkazy na jednotlivé stránky oblastí....ktoré nemajú, budú môcť mať spránku ako súčasť groaza.sk....napr: kosice.groaza.sk, snina.groaza.sk, bratislava.groaza.sk (však Buro :lol: ) atď. Boli by tam najbežnejšie potrebné veci, ako info o oblasti a odkazovka / oznamy, fotografie a iné, čo si budete priať. Len o to musí byť záujem.... :doubt: :doubt: :doubt:
Obrázok užívateľa
Majky
trhač
trhač

Späť na pre hlavnú stránku

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť