Som fanusik

Spoznajme sa!

Som fanusik

Poslaťod fanusik » 19.Máj.2005, 22:20

Bol som okolnostami, majkym a milanomcssr "donuteny" k najlepsiemu. Dovolte aby som sa vam predstavil.

Volam sa Matej

Som kosickym oazistom. Moze sa vam to nezdat (z predchadzajucich nedorozumeni) ale som dokonca animator. Hudobny. V kosiciach mam na starosti hudobnu diakoniu a (z nemalej casti) web. Kapela je fajn a bavi ma to. Rad sa ucim nove veci ohladom pocitacov a rad hrajem s nasou kapelou na chvalu nasho Boha. (je to jedna pecka ked sa kapela pri hre zleje v jeden nadherny celok odovzdavajuci sa Bohu)
Pracujem ako servisny technik

Rad pocuvam hudbu. Dobre chvalove vecicky ako napr. Delirious, S.C. Chapman. M.W. Smith, Vineyard, Third day, a tak, samozrejme aj Treti den, Asuza street, Chaire.....
A tak isto aj DCtalk - uplna pecka v krestanskej muzike (nie su chvalovi ale su super)
Mam rad ked sa veci hybu.
A mam rad ked sa mozem dobre zasmiat. (pri tej prilezitosti ma napadol jeden vtip. Neviem ci mozem ale skusim.
Vyjde rolnik s kombajnom na pole, vystupi z neho, plesne sa po cele a hovri: "Do certa ved ja som zabudol zasiat" :lol: :lol: :lol: )

NO a tak zatial to je vsetko. Tak sa skuste nieco opytat.

Mame v kapele jednu super spevacku, ktora by vam toto vsetko mohla potvrdit ze je to pravda. Vola sa Miriam :wink:

Tak toto som ja
Obrázok
Prepacte mensiu fotku som fakt nenasiel :lol: :wink:
fanusik
pracant 3.level
pracant 3.level

Poslaťod Miriam » 24.Máj.2005, 09:27

Fanúšikovi sa predstavovať nemusím, ale Matej, teraz sa budem báť, že si Tvoje fanynky budú odo mňa pýtať Tvoje číslo a tak... ach, ja nešťastný zemepán :wink:
Všetkým chcem ešte povedať, že ma veľmi teší, že to dopadlo takto.

Požehnané dni
Obrázok užívateľa
Miriam
nováčik 5.level
nováčik 5.level

Poslaťod Františka » 22.Jún.2005, 22:21

Ahoj Matejko,
neviem či mi uveríš, ale keď som si čítala tie reakcie vo Fóre, aj som si pomyslela, či to nie si ty... "Od konkurencie." Moje predstavenie bude asi skôr pre iných, než pre Teba, ale aj tak: som S.Františka a som školská františkánka z komunity v Prešove. Tam som v Oáze t.č.v hudobnej diakonii a kade-tade (cez tlmočenie po šoférku...) Zatiaľ toľko. Pán nech Ťa žehná, braček Matejko.
Františka
začiatočník 3.level
začiatočník 3.level

Poslaťod fanusik » 15.Júl.2005, 11:31

Dig Frantiska. Ta teba som ja roky nevidel :lol:
ze hudobnicka??? no parada. Pokecame ze co a ako . Ani neviem ci mam tvoj mejl :D
Obrázok
fanusik
pracant 3.level
pracant 3.level

Späť na Kto som ja? A kto si ty?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť